Web Tasarım

Seo Uyumlu & Mobil Uyumlu(Responsive)

Günümüzde bir çok firma web tasarım hizmeti vermekte olup bu hizmetleri çok ucuz ve makul fiyatlara yapmaktadır... Fakat verilen web tasarım firmaları arasında tercih yaparken dikkat etmeniz gereken hususlar gerçektende önem taşımaktadır.
Web Siteniz Mobil(Responsive) Uyumlumu ?, günümüz teknolojisinde artık akıllı telefonlar aracılığı ile alışveriş yapma ve web sitelerini gezinme imkanı bulmaktadıyız. Bu oranlar masaüstü bilgisayar kullanımına göre bir hayli fazladır. Bu durum göz önünde bulundurulduğunda web tasarım hizmeti alırken mobil uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz.
Web Siteniz SEO uyumlu mu ? Arama motorlarında kolayca ulaşılabilir olmak sizlerin daha çok kitleye hitap edebilmenizi ve potansiyal müşteri kitlenizi arttırmanızı sağlayacaktır. Web siteniz eğer SEO uygun değil ise hiçbir arama motorunda görüntülenemeyecektir. Bu da sadece sizi bilen firmanızı bilen kitleye hitap etmenize neden olacaktır. Bu durumda web site yaptırmanızın hiçbir anlamı kalmayacaktır.

Web Tasarım hizmetinde web sitenizin görünüşü ve kolay kullanımı kadar, web sitenizin yönetimide önem taşımaktadır. Herkesin kullanabileceği admin panelleri ile web sitenizi istediğiniz gibi düzenlebileceksiniz. Tilda Medya kesinlik hazır site(wordpress,joomla,wix) gibi kaynaklar kullanmamaktadır. Tamamen kendi yazılımımız olan sistemler kullanılmaktadır. Seo hakkında bir bilginiz yok ise Seo Hizmetleri sayfamıza giderek seo uyumlu bir web sitenin önemi hakkında bilgi alabilirsiniz.