Backlink Nedir

Backlink Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Backlink, başka bir söyleyiş ile başka web sayfalarından sitenize aldığınız referanstır. Backlink yönetimi her ne kadar basit gibi görünsede birçok konuda dikkat etmeniz gereken kuralları olan bir sistemdir. Google Algoritmaları gün geçtikce daha da zeki bir hal almıştır. Bu Sebepten dolayı Backlink alırken dikkat etmeniz gereken bir çok kural vardır.Backlink Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Bir çok firma sadece kàr elde etmek adına backlink satışı gerçekleştirmektedir. Fakat Backlink satmanında bir usulü olmalıdır! Müşterinizin memnun olması sizlerle tekrar iş yapması anlamına geldiği düşünülürse Tilda Medya backlink satışı hakkında hassas bir yol izlemektedir.
Backlink alırken referans aldığınız web sitenin sizin web sitenizden daha iyi olması gerekmektedir. Daha kötü bir web siteden aldığınız backlinkin sizi sıralamalarda geriye götüreceğini unutmayın.
Backlink aldığınız web site sizin sektörünüz ile ne kadar uyumlu ? Büyük bir kesimin düştüğü hatalardan biride sektör farkıdır. Farklı ve uzak sektörlerden alınan her tanıtım yazısı sizin için bir eksi oluşturmaktadır. Google algoritmaları ile bu tür hesapları çok iyi yapmakla birlikte sizlere hemen cezayı kesmektedir !
Siteniz Kaç Yaşında ? Backlink satın alırken domain yaşınızın minimum 3-4 aylık olması gerekmektedir.
Kaliteli web sitelerden backlink aldığınızda zaten haliyle kalitelik içerik üreten, özgün makaleleri olan, domain otoritesi yüksek alexa ve page rank değerleri yüksek web siteler bu değerleri belirlemektedir.Backlink Satışı

Tilda Medya, verdiği bir çok hizmetin yanı sıra bu hizmetleri daha iyi kılmak için, Backlink satışı da yapmaktadır. Birçok sektöre özel kaliteli ve yüksek kullanıcı hacmi olan web sitelerden, web sitenize gerek makaleler gerekse direk backlink çıkışı yapmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen bizlere mail gönderin ya da telefon numaralarımızdan ulaşın!
0545 950 4773 info@tildamedya.com